XCHANGEWISER NASIL DAHA AKILLICA YATIRIMLAR YAPMANIZI SAĞLAR?

Tüm finansal işlemler için

XchangeWiser hisse senetlerini, endeksi, piyasaları, kambiyo kurlarını, emtiaları ve kripto para birimlerini yapay zeka ile daha akıllıca skorlar.

Gelişmiş Görseller

Geriye dönük skor sonuçlarını bilinen indikatörler ve yeni geliştirdiğimiz indikatörlerimiz ile görselleştiriyoruz.

Eşsiz Özellikler

XchangeWiser bilinen yapay zeka algoritmalarının yanı sıra patent başvurusu yapılmış tamamen bize özgü gizli algoritmalar kullanır.

Yapay zeka ile gelişen içgörüler

Milyonlarca verinin işlenmesinde sadece insan beynine güvenilemez. XchangeWiser’ın açıklanabilir yapay zeka algoritmaları, bir insanın yapamayacağı, eyleme geçirilebilir içgörüler üretir.

Veri bilimcisine gerek duymadan

XchangeWiser en son otomatik makine öğrenme algoritmalarını kullanır ve bir veri bilimcisine ihtiyaç duymazsınız. Siz işinize odaklanırken, tüm veri bilimi gereksinimleriyle biz ilgileniyoruz.

Sürekli Güncellemeler

Makine öğrenmesi algoritmaları gelişip değiştikçe XchangeWiser da gelişme gösterir. Algoritmalarımızı sürekli olarak en etkili olanlara güncelleriz. Ayrıca gelişmelere göre algoritmalar kendilerini otomatik olarak adapte ederler.

Anında Sonuçlar

8 haftalık veri bilimi süreçlerini, 1 saat kadar kısa süreye indirerek, en yeni algoritmaları değişen veri ve değişen standartlara hızlıca uygular, bağlam kaymalarını algılayarak kendini adapte eder. Örneğin boğa ve ayı piyasası geçişleri, Tahran borsası veya Tokyo nikkei endeksi için farklı modelleri otomatik olarak bularak çalıştırır.

Veri bilimcinizin başarısızlığından etkilenmeyin

XchangeWiser, yapay zeka ile standart sonuçlar üretir. Acemi bir veri bilimcisinin hatalarından etkilenmeyin. Tecrübeli bir veri bilimcisinin yetişmesi zor bir süreçtir çok farklı alandan çok sayıda proje görmeyi gerektirir. Tecrübeli bir veri bilimcisinin istihdamı da ayrıca maliyetlidir ve bu maliyeti karşılayacak projeler üretilmesi zordur. XchangeWiser, sizin için bu tecrübeyi düşük maliyetlerle sunar.

Neden XchangeWıser?

XchangeWiser teknik analiz midir?

XchangeWiser yapay zeka esaslı, ne teknik ve temel analiz ne de istatistik kullanan farklı bir disipline dayanır. Kullandığı algoritmalar müşteri davranış analizinde kullanılan algoritmalara benzer Etkin Piyasalar Hipotezi (Efficient Market Hypothesis) vs Davranışsal Finans Teorisi (Behavioural Finance Theory) ayrımında, XchangeWiser, davranış analizinde kullanılan algoritmaları kullanır.

XchangeWiser neden günlük analiz sunar?

Borsa sabırsız olandan sabırlı olana para transferidir. XchangeWiser anlık tahmin yeteneğine sahiptir yine de isteyen müşterilere özel anlık seçenek kurulumu da yapılabilir. Borsanın %65’i yabancıların %35’i yerlilerin elinde olmasına rağmen işlem hacminin %20’si yabancı %80’i yerlilere aittir.

XchangeWiser neden otomatik makine öğrenmesi?

XchangeWiser öğreneceği verileri sizin seçiminize bırakır. Hava durumundan, turist sayısına kadar bütün verileri sisteme yükleyebilirsiniz. Hatta kendi verilerinizi elle oluşturmanızı bile mümkün kılar. XchangeWiser için verilerin içeriği hiç önemli değilken, sonuca ne kadar etkisi olduğunu bulur ve otomatik olarak sonraki tahminler için öğrenir.

Fiyatlandırma

Kısa süreli, açılışa özel fiyatlarımız

Özel Paket

Gerçek zamana yakın tahminler, size özel yapay zeka algoritmaları ile hesaplanabilir.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Sizi Arayalım

Bizimle iletişime geçin

Telefon

+90 531 605 67 26

+1 628 239 0353

Adres

PO Box 192750 PMB 16122
San Francisco, CA 94119

Deneyin